Ohlasy a zkušenosti uživatelů

Snažíte se otěhotnět a hledáte tipy a rady? Zde najdete vybrané příspěvky související s lubrikačním gelem RITEX Kinderwunsch.

Jsme velmi potěšeni, když dostaneme radostný e-mail či nalezneme kladné hodnocení na eshopech či na některém „ženském“ blogu. Chcete se podělit o zkušenosti? Napište nám.

 

"Jsem o účinnosti lubrikačního gelu RITEX Kinderwunsch plně přesvědčená. Na začátku prosince mi vytáhli nitroděložní tělísko a hned jsme na to skočili. Dva dny před ovulací jsme použili gel a dneska mi vyšel pozitivní test. Je fakt, že jsem taky pila čaj na podporu plodnosti. Za mě tedy plný počet bodů." Tereza, 10.7.2017 (posláno e-mailem)

"Už jsme se o početí snažili pět měsíců. Šestý měsíc jsme vyzkoušeli lubrikační gel RITEX a hle, jsem těhotná :)" Soňa, 3.7.2017 (posláno e-mailem)

"Ahoj, vyzkoušela jsem to tento měsíc, jsem 4 dny po ovulaci a ještě je to nejistý, ale bylo to mimořádně příjemný, můžu jen doporučit!" Patrície, 28.6.2017 (posláno e-mailem)

"Koupila jsem si gel s tím, že ho použiju při příští ovulaci. Použili jsme ho asi 3 dny před ovulací, v den ovulace a 2 dny po ní. Hned jsme měli pocit, že tam "něco je". Byla jsem vlhčí než když jsme použili normální lubrikant (což není špatné). Teď, 3-4 týdny později, mám těhotenský test ...... pozitivní. Takže můžu jen doporučit pro páry, které to už nějakou dobu zkoušejí!" Miriam, 3.6.2017 (posláno e-mailem)

"Zdravím, použila jsem gel v tomto měsíci poprvé a fungovalo to (jestli to bylo tím, to samozřejmě nevím :-D)
Mějte se a hodně štěstí!" Gabriela, 17.5.2017 (posláno e-mailem)

"Použila jsem gel v tomhle cyklu. Zaváděl se docela snadno a partner říkal, že byl moc příjemný. Mám 8 dnů po ovulaci, tak jsem zvědavá, jestli to vyjde." Petra, 13.5.2017 (posláno e-mailem)

"Prostě skvělé. Po 11 neúspěšných měsících jsem to zkusila s tímhle gelem. Sama bych nevěřila, že to bude tak fungovat!" Kateřina, 17.4.2017 (posláno e-mailem)

"... jsem hodně "suchá", tak jsem zkusila použít lubrikační gel Ritex a hned to vyšlo, už jsem těhotná!. (7 týden) ..." Markéta, 26.2.2017 (posláno e-mailem)

"Téměř rok jsme se neúspěšně snažili otěhotnět podruhé...
- 1. prosince jsem objednala gel
- udělala jsem si test ovulace
- gel použitý 3x, den před ovulací, v den ovulace a den po
- 24. prosince pozitivní těhotenský test
Taky jsem ten měsíc pila čaj pro nastávající maminky.
PS. Kamarádka s tím otěhotněla hned na první pokus" Jana, 14.2.2017 (posláno e-mailem)